Od czego zacząć?

Skontaktuj się z nami (telefon, email). Prześlemy Ci ankietę wstępną, przygotujemy spotkanie, na którym nakreślimy obszary i warunki potencjalnej współpracy. To nic Cię nie kosztuje.
Kolejne kroki to:

rachunkowość zarządcza controlling warszawaCELE.. Ustalamy, na czym Ci zależy. W tym pomaga analiza potrzeb lub coaching. Przykładowe cele to: pozyskanie kapitału na rozwój, znalezienie inwestora, optymalizacja kosztów, przygotowanie personelu do zarządzania firmą, zwiększenie odpowiedzialności i motywacji pracowników.

rachunkowość zarządcza controlling warszawaKAMIENIE MILOWE. Ustalamy zadania i etapy. Planujemy zasoby (prace realizowane przez nasz zespół, przez zespół Klienta). Zaczynamy od obszarów, których poprawa lub rozwój przyniesie szybkie efekty. Dzięki temu utrzymujemy motywację całego zespołu.

rachunkowość zarządcza controlling warszawaBIEŻĄCE WSPARCIE. Na bieżąco monitorujemy realizację celów, przygotowujemy odpowiednią, czytelną informację zarządczą na czas, pomagamy w interpretacji danych i wyznaczaniu kierunków dalszych działań. Wciąż motywujemy zespół. Jesteśmy z Tobą przez cały czas, aż zrealizujemy wyznaczone cele.